Seriale telewizyjne | Znajdź serial dla siebie

Najciekawsze seriale | Najnowsze seriale | Najlepsze platformy streamingowe

Jesteś na stronie: 

×

Wyszukaj serial

Ilość stron z wynikami:
Jesteś na stronie:
Znajdź serial dla siebie

Informacje odnośnie najciekawszych i najnowszych seriali

Szukasz dobrego serialu? Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki

Oprócz platform streamingowych takich jak NETFLIX i AMAZON Prime istnieje wiele alternatywnych portali oferujących darmowe oglądanie seriali. Wprawdzie nie dysponują one może tak szeroką paletą pozycji do oglądania, to mimo tego opłaca się zapoznać z ich serialowym asortymentem.

Strony z darmowymi serialami – zobacz, gdzie obejrzeć darmowe polskie i zagraniczne seriale

Znaczna ilość witryn udostępniająca polskie i zagraniczne produkcje w sposób legalny jest płatna. Sytuacja ta jednak nie jest beznadziejna, jeżeli zależy nam na znalezieniu darmowej alternatywy. Znalezienie dzisiaj w Internecie platform, na których obejrzenie serialu lub filmu nic nie kosztuje jest nadal możliwe. W sieci istnieje co najmniej kilka stron, gdzie obejrzenie serialu nic nie kosztuje i jest przed wszystkim legalne. Więcej informacji o portalach spełniające wyżej wymienione kryteria znajduje się poniżej.

Najciekawsze seriale | Nowości Netflix
Netflix Seriale

Gdzie oglądać seriale online za darmo? Co zrobić, jeżeli przegapiliśmy odcinek ulubionego serialu?

Seriale online za darmo i w dodatku legalnie – gdzie je znaleźć?

W dobie rozwijających się technologii związanych z usługami streamingowymi nieustannie rośnie liczba witryn oferujących oglądanie seriali za darmo. Strony oferujące darmowe seriale to np.: platforma VOD, CDA lub kanały na YouTube.

Liczne produkcje Telewizji Polskiej można w dowolnej chwili odtwarzać na stronie TVP VOD. Serwis ten oferuje darmowy dostęp do pokaźnej bazy danych seriali, ale również i wszelkiego rodzaju filmów. Część z nich możemy obejrzeć bez reklam.

Seriale na które warto czekać w roku

Zbliża się nowy rozdział sagi #TheBatman stworzonej przez Matta Reevesa. Nominowany do Oscara Colin Farrell wcieli się w postać #ThePenguin w nowym oryginalnym serialu Max, który zadebiutuje we wrześniu na platformie Max. Przygotuj się na obserwowanie, jak jeden z najbardziej ikonicznych złoczyńców z uniwersum Batmana przejmuje władzę w Gotham. We wrześniu Pingwin obejmie kontrolę nad kryminalnym podziemiem miasta, tuż po śmierci Riddlera.

Najlepsze alternatywy dla Netflixa i Amazon Prime
Darmowe legalne seriale dostępne na YouTube!

Wspomnianą wyżej inną alternatywą jest oglądanie seriali na YouTube.

 

Platforma YouTube oferuje za pośrednictwem niektórych kanałów oglądanie seriali za darmo. Do takich kanałów należy choćby kanał Studia Filmowego TOR, chyba jednego z najpopularniejszych polskich producentów filmowych. Na tym kanale można obejrzeć takie kultowe polskie kino jak np.: „Rejs”, „Ucieczka z Kina Wolność”, „Krótki film o miłości” itd. Znajdziemy tutaj m.in. produkcje, takich reżyserów jak Andrzej Wajda i Krzysztof Kieślowski. Dzięki kanałowi TOR obejrzeć możemy wiele wybitnych dzieł, nie tracąc przy tym ani trochę na ich jakości.

×
Wybierz język

Znajdź serial

Znaleźć portal lub stronę www to jedno, ale znaleźć to, co nas interesuje – czyli np. dobry serial to drugie. W dzisiejszych czasach toniemy w zalewie nowych produkcji filmowych i seriali. Nasuwa się jednak pytanie, czy mamy na tyle czasu, aby obejrzeć je wszystkie? I przede wszystkim, czy dany serial lub dana pozycja godna jest naszego czasu? Najprostszym rozwiązaniem powyższego dylematu może być po prostu dobra recenzja filmu, która autentycznie wzbudzi jeszcze bardziej nasze zainteresowanie i chęć oddanie się przyjemności obejrzenia upatrzonej pozycji.

Baza danych seriali